Zapraszamy na zebranie19 kwietnia godz. 10.00 w Burzynie

Na zebraniu planujemy wykład kol. Józefa Michonia i Mariana Zycha. 

Paweł Jawor przedstawi bieżące informacje m. in.  na temat nowych zasad zgłaszania pasiek.

Skarbnik rozda węzę osobom które do tej pory jej nie odebrały.

Na 17 maja planujemy Uroczyste Rozpoczęcie Sezonu w Rudzie Kameralnej na które zaprosił na kolega Tadeusz Malik. Rozpoczniemy Mszą Św.  o godz. 14 w Rudzie Kameralnej, po mszy będzie spotkanie i poczęstunek.  Zapraszamy pszczelarzy i pszczelarki wraz z osobami towarzyszącymi (składka po 20 zł od osoby).